chrome

W grudniu  mobilna przeglądarka Google Chrome dla Androida została zaktualizowana i wyposażona w jedną świetną funkcję: możliwość pobierania pełnych stron internetowych w trybie offline. Według Google każdego tygodnia jest pobieranych ponad 45 milionów stron internetowych, więc funkcja ta cieszy się sporą popularnością. Firma z Mountain View pracowała ostatnio nad poprawą tej funkcjonalności, dodając kilka nowych, użytecznych opcji.

Od teraz, gdy naciśniesz dowolny link w Chrome w wersji na Androida, możesz pobrać jego zawartość do przeglądania offline, bez jego otwarcia. Co więcej, Google dodał przycisk „Pobierz stronę później”, który pojawia się zawsze, gdy odwiedzasz stronę internetową  w trybie offline – uruchomienie przycisku powoduje automatyczne pobranie żądanej strony gdy masz już połączenie z internetem. I wreszcie, otwierając nową kartę w Chrome, wcześniej pobrane artykuły mają teraz obok siebie oznaczenie, że były wcześniej pobrane i można je przeglądać offline.

Aby korzystać z tych nowych opcji, musisz mieć pewność, że masz zainstalowaną najnowszą wersję Chrome na swoim urządzeniu z Androidem – zawsze możesz je znaleźć w Google Play.

Źródło: Google PlayTagi: Google, Google Chrome,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz