Na kolejny flagowiec od Huawei z serii Mate musimy jeszcze trochę poczekać. Premiera Mate 10 ma się odbyć dopiero w październiku. Chiński serwis Weibo jest prawdziwą kopalnią przecieków na temat telefonów od chińskich producentów. Ostatnio w tym serwisie pojawiły się rendery mające przedstawiać właśnie Huawei Mate 10.

W tej chwili nie da się jednoznacznie potwierdzić czy poniższe rendery przedstawiają faktyczny wygląd urządzenia. Publikujemy je więc w formie ciekawostki. Poniższe grafiki przedstawiają urządzenie w którym ekran pokrywa prawie cały przedni panel. Odpowiada to obowiązującym trendom w projektowaniu telefonów. Na odwrocie urządzenia możemy także dostrzec podwójna kamerę firmowaną marką Lecia. Na tylnym panelu urządzenia znalazł się także czytnik linii papilarnych, a na spodzie obudowy możemy dostrzec port USB.

Warto wspomnieć, że Huawei Mate 10 ma być bezpośrednim konkurentem Iphone’a 8 czy Samsunga Galaxy S8. Smartfon jaki przygotowuje Huawei ma być wyposażony w w ekran o proporcjach 18:9, przekątnej 6,1 cali i rozdzelczości QHD. Według inncyh plotek telefon ma być wyposażony w potężny procesor Kirin 970 od Huawei. Warto wspomnieć, że Huawei Mate 10 ma być pierwszym telefonem w którym zostanie zastosowany układ Kirin 970. Prócz tego telefon ma otrzymać 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej.

Źródło: Wibo, Android CrunchTagi: Huawei, Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 wygląd,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz