Dogee MIX
fot. xiaomitoday

Doogee wypuści na rynek telefon łudząco podobny do Xiaomi Mi MIX. Nowy smartfon Doogee nawet swoją nazwą wskazuje co było „inspiracją” dla tego urządzenia. Często zdarza się, że producenci kopiują pewne rozwiązania od innych, ale z pewnością rzadko kto kopiuje wręcz cały design innego urządzenia i pożycza do tego część jego nazwy. Poznajcie Doogee MIX klona Xiaomi Mi MIX.

Doogee już oficjalnie zaprezentowało swoje nowe urządzenie. Jednak o nowym telefonie nie wiemy na razie zbyt wiele. Oczywiście wiemy jak wygląda co prezentuje zdjęcie powyżej. O wyglądzie urządzenia można powiedzieć w zasadzie to samo co przy premierze konkurenta od Xiaomi. Telefon nie posiada w zasadzie ramek po bokach i na górze urządzenia nad wyświetlaczem. Ramka dolna skrywa przycisk Home z czytnikiem linii papilarnych. Na odwrocie urządzenia znajdziemy dwa współdzielone aparaty.

Co jeszcze wiemy o nowym telefonie Doogee? Wspomniane aparaty mają mieć rozdzielczości 16 Mpix oraz 8 Mpix. Ekran urządzenia jest 5,5-calowy i wykonany w technologii AMOLED. Niestety nie wiadomo jaka będzie jego rozdzielczość. Natomiast możemy założyć, że będzie to minimum FullHD. Telefon dostanie 6GB pamięci RAM oraz 128 gigabajtów pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o procesor to na razie nie ma informacji jaki konkretny model chipsetu znajdziemy w Doogee MIX. Według plotek ma to być MediaTeku Helio P10. Choć to wydaje się mało prawdopodobne. Poczekajmy więc na oficjalną specyfikację, a ona może się już pojawić w najbliższych dniach.

Prócz pełnej specyfikacji Doogee MIX firma ma pokazać także inny nowy produkt. Ma to być Doogee Shoot X2. Telefon z podwójnymi aparatami z przodu oraz z tyłu urządzenia.Tagi: Doogee, Doogee MIX, MIX, Xiaomi Mi MIX,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz