Już niedługo odbędzie się oficjalna premiera Samsunga Galaxy Note 8. Jak to zwykle bywa, przed premierą pojawiają się kolejne nieoficjalne informacje. Tym razem do sieci przeciekł wynik benchmarku nowego urządzenia od Samsunga. Dokładnie chodzi o znany wszystkim, popularny Geekbench. Co ciekawe w bazie Geekbench’a znalazły się obie wersje telefonu czyli ta z procesorem Exynos 8895 oraz ta ze Snapdragonem 835. Nas bardziej powinna interesować pierwsza wersja z procesorem od Samsunga ponieważ to właśnie ona będzie oferowana na terenie europy.

Samsung Galaxy Note 8 w wersji ze Snapdragonem 835 uzyskał wynik 1815 punktów jeśli chodzi o wydajność pojedynczego rdzenia oraz 6066 punktów w teście wielordzeniowym. Screen z bazy geekbencha prezentujemy poniżej.

Natomiast Galaxy Note 8 z Exynos’em 8895 na pokładzie uzyskał 1984 punkty w teście jednordzeniowym oraz 6116 punktów w teście wielordzeniowym. Screen poniżej.

Warto zwrócić uwagę, że obie wersje pracują na Androidzie 7.1.1 Nougat. Co do samych wyników to jak na urządzenie klasy premium przystało plasują się one w segmencie najwydajniejszych urządzeń. Premiera urządzenia ma się odbyć 23 sierpnia na konferencji w Nowym Jorku.

Źródło: SlashLeaksTagi: GeekBench, Samsung, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 8,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz