Mijają już prawie trzy miesiące od zapowiedzi Essential Phone’a. Niestety nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnej prezentacji urządzenia. Ta ma się odbyć 25 sierpnia w Los Angeles. Po tej dacie najprawdopodobniej urządzenie trafi już do sprzedaży.

W serwisie Reddit pojawiły się jednak nowe informacje mogące świadczyć o tym, że urządzenie trafi już do sprzedaży pod koniec tego tygodnia. Jeden z użytkowników Reddita pochwalił się zdjęciem przedstawiającym stronę ze sklepu Sprint. Zdjęcie mówi nam, że premiera telefonu od Andy’ego Rubina w tym właśnie sklepie odbędzie się już 18 sierpnia. Zdjęcie prezentujemy poniżej.

Niestety nie da się potwierdzić tego przecieku bo w sklepie Sprint nie udało nam się odnaleźć strony przedstawionej na zdjęciu. Jeśli taka w ogóle istniała to została od razu wyłączona. Wiemy natomiast, że premiera sklepowa Essential Phone zbliża się wielkimi krokami i już niebawem pierwsze egzemplarze urządzenia trafią do klientów.

Essential Phone jest z pewnością jednym z najbardziej wyczekiwanych smartfonów w tym roku. Wokół urządzenia narósł olbrzymi hype, a telefon jest przez wielu ekspertów uważany za powiew świeżości w branży. Jako ciekawostkę należy podać fakt, że choć firma Essential nie sprzedała jeszcze żadnego urządzenia to jest już wyceniana na 1,2 miliarda dolarów.Tagi: Andy Rubin, Essentail, Essential PH-1, Essential Phone, Essential Phone premiera, Essential Phone przeciek,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz