fot. GearBest

Dopiero co byliśmy świadkami premiery Mi 6, a już na stronie popularnego sklepu internetowego GearBest.com możemy znaleźć ofertę sprzedaży modelu Mi MIX 2 wraz z grafiką i niepełną specyfikacją tego urządzenia. Zanim przejdziemy jednak do omawiania treści wspomnianej oferty chciałbym zaznaczyć, ze wszystko co tutaj przeczytasz jest jedynie przeciekiem i nie należy tego traktować na poważnie ale w formie ciekawostki. Z pewnością więcej uwagi poświęcimy nowemu MIX’owi jak już pojawi się oficjalna specyfikacja i zdjęcia.

Ze grafiki umieszczonej na GearBest możemy wyciągnąć dość zaskakujący wniosek. Telefon na nich widniejący nie ma w ogóle ramek. Przód urządzenia to po prostu sam ekran. W specyfikacji możemy natomiast doszukać się informacji na temat przedniego aparatu. Pospekulujmy więc gdzie on się zatem znajduje? Może aparat w magiczny sposób przenika powierzchnie ekranu i jest schowany pod nim? A może to po prostu wybujała wyobraźnia grafika? Jest jeszcze jedna możliwość. W różnych miejscach w sieci można natrafić na opinie, że aparat będzie wysuwany z obudowy. Tak czy inaczej, jeśli wygląd z powyższej grafiki by się potwierdził byłoby to z pewnością przełomowe urządzenie o niezwykłym, nieosiągalnym dotąd projekcie. Na grafice zaprezentowano także tylni panel urządzenia. Znajdziemy tutaj czytnik linii papilarnych i aparat.

Przyjrzyjmy się jeszcze specyfikacji załączonej w ofercie. Ekran ma być olbrzymi bo jego przekątna została ustalona na 6,4 cala. Ponadto ma on być wykonany w technologii AMOLED oraz mieć rozdzielczość 2540×1440 pikseli. Sercem nowego MIX’a ma być Qualcomm Snapdragon 835. Bateria ma posiadać pojemność 4500 mAh. Tylny apart ma posiadać matrycę o rozdzielczości 19 megapikseli.

Telefon ma być oferowany w trzech wariantach różniących się ilością zastosowanej pamięci RAM oraz ilością pamięci wewnętrznej.
– 4GB oraz 128GB pamięci wewnętrznej
– 6GB oraz 128GB pamięci wewnętrznej
– 8GB oraz 256GB pamięci wewnętrznejTagi: Xiaomi, xiaomi mi mix 2,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz