Na stronie Federalnej Komisji Łączności (FCC) czyli urzędu wydającego certyfikaty dla urządzeń telekomunikacyjnych w USA można było się zapoznać z dokumentami przesłanymi przez HTC dotyczącymi pewnego urządzenia oznaczonego numerem G011A.

 

Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie informacja na jakim systemie ma pracować wspomniane urządzenie. Otóż okazuje się, że w dokumentach złożonych przez HTC urządzenie otrzymało Androida 8.0.1. Obecna wersja testowa – developer preview posiada numer 8.0.0. Prawdopodobnie wersja 8.0.1 to finalny już system który trafi do urządzeń na rynku. Wiele wskazuje więc na to, że dokumenty przesłane przez HTC dotyczą telefonu Google Pixel 2, bo jak wiemy HTC jest odpowiedzialne za produkcję telefonu firmowanego logiem Google.

W internecie krążą screeny (te powyżej) przedstawiające część parametrów wspomnianego urządzenia. Możemy się z nich dowiedzieć, że urządzenie będzie działać na Androidzie 8.0.1 oraz ma posiadać 64 GB pamięci wewnętrznej z czego 50 GB będzie dostępnych dla użytkownika. Powyższe screeny zawierają także informacje (baseband version) mogące świadczyć o tym, że telefon otrzyma układ Qualcomm Snapdragon 835. Jako ciekawostkę można podać jeszcze fakt, że urządzenie wspiera technologię Edge Sense umożliwiającą wykonywanie wybranych czynności przez ściskanie obudowy telefonu.

Źródło: droid-life.com, bgr.com

Źródło grafiki: YoutubeTagi: FCC, Google, Google Pixel 2, Google Pixel 2 Dane Techniczne, Google Pixel 2 Specyfikacja,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz