Antutu to bardzo popularna aplikacja pozwalająca na przeanalizowanie wydajności urządzenia mobilnego na którym została zainstalowana. Wyniki jakie uzyska urządzenie trafiają później do bazy danych którą zarządzaja twórcy aplikacji. Na podstawie zebranych wyników z tysięcy urządzeń twórcy aplikacji publikują na swojej stronie miesięczne rankingi najlepszych smartfonów.

Antutu właśnie zaprezentowało nowy ranking najlepszych smartfonów na podstawie danych zebranych z maja 2017. W rankingu mamy nowego lidera. Został nim HTC U11 który wyprzedził Iphone’a 7 Plus który królował w poprzednich edycjch rankingu. HTC U11 jako pierwszy smartfon w historii przekroczył wartość 180 tysięcy punktów zdobywając dokładnie 180079 punktów. Tuż za flagowcem HTC uplasował się właśnie Iphone 7 Plus z wynikiem 174299 punktów. Ostatnie miejsce na podium przypadło Xiaomi Mi 6 który zdobył 172494 punkty. Następne miejsca w rankingu zajmują kolejno Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Iphine 7, OnePlus 3T, OnePlus 3, LeEco Le Pro3 oraz LeEco Le Max 2. Ranking prezentujemy poniżej.

Z pełnym rankingiem z podziałem na poszczególne systemy operacyjne możecie zapoznać się na stronie producenta Antutu. Link poniżej.

http://www.antutu.com/en/doc/110020.htm

Jeśli chcecie wypróbować swoje urządzenie z Androidem i sprawdzić jaki wynik ono osiągnie poniżej podajemy link do aplikacji w Google Play.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.ABenchMark&hl=pl

Źródło: AntutuDodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz