W ostatnim czasie jesteśmy wręcz zalewani nowymi przeciekami na temat Iphone’a 8. Temat jest niezwykle gorący. Często okazuje się jednak, że zdjęcia prezentujące rzekomo nowe urządzenie Apple są zwykłymi fałszywkami, a informacje na temat danych technicznych są wyssane z palca. Dlatego wcześniej nie publikowaliśmy zbyt często informacji na temat nowego Iphone’a. Dziś jednak zrobimy wyjątek bo przeciek wydaje się bardzo ciekawy. Ale trzeba zaznaczyć, że nadal są to niepotwierdzone informacje.

OnLeaks to znany w środowisku lekaster (osoba odpowiedzialna za przecieki niepublikowanych wcześniej informacji do prasy). Opublikował on ostatnio bardzo ciekawy film będący prezentacją nowego modelu Iphone’a 8. Film rzekomo przedstawia w pełni odwzorowaną makietę nowego flagowca Apple. Część z Was zapyta pewnie jak makieta znalazła się w posiadaniu OnLeaks. Odpowiedź jest następująca. Nie jest to oficjalna atrapa od Apple tylko atrapa wykonana na podstawie schematów rzekomo pochodzących z fabryki zajmującej się produkcją iPhone’ów. Wiem. Dużo w tym wszystkim znaków zapytania ale należy zauważyć, że film przedstawia atrapę której wygląd odpowiada projektowi z większości wcześniejszych przecieków. Zatem jest duża szansa, że poniżej obejrzycie właśnie prezentację wyglądu nadchodzącego Iphone’a. Z resztą dużo „ekspertów” od przecieków potwierdza, że właśnie tak ma wyglądać Iphone 8.

Prócz powyższego filmu w ostatnim czasie w sieci pojawiła się także nieoficjalna specyfikacja Iphone’a 8. Urządzenie ma być wyposażone w ekran super AMOLED o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 750 x 1334 pikseli. Nie trudno się domyślić, że procesorem zastosowanym w nowym Iphonie ma być Apple A11. Procesor ma posiadać cztery rdzenie. Telefon ma być oferowany w wersjach z 32, 128 oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Pamięc operacyjna to 3 GB.  Główny aparat ma posiadać matrycę 12 Mpx, a przedni 7 Mpx. Urządzenie ma posiadać czytnik linii papilarnych, akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy, kompas oraz barometr. Wszystko będzie działać pod kontrolą systemu iOS 11. Nie publikujemy szczegółowej specyfikacji urządzenia bo nie jest ona jeszcze potwierdzona. Jesli jednak jesteś nią zainteresowany to możesz ją podejrzeć na tigermobiles.

Źródło:  tigermobiles, @OnLeaks

Źródło grafiki: @OnLeaksTagi: Apple, Iphone, iPhone 8,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz