Denuvo

Niedawno pisaliśmy, że w czerwcu zostało złamanych aż 18 gier zabezpieczonych przez Denuvo. Bez wątpienia piraci mieli swoje święto. Zrócilismy uwagę na fakt, że w tak szybkim tempie w włamaniu gier jakie narzucili crackerzy prawdopodobnie wszystkie gry ze słynnym zabezpieczeniem mogą zostać złamane już w lipcu. Nadal jest to bardzo prawdopodobne. Czwartego lipca został wydany crack do Unravel, a wczoraj crackerom udało się złamać najnowszą odsłonę FIFY czyli FIFĘ 17.

To wszystko tylko potwierdza w jak trudnej sytuacji znalazła się austriacka firma. Zostały już tylko 4 gry które nadal opierają się crackerom. Są to Fernbus Simulator, Just Dance, Handball 17 oraz Ghost Recon Wildlands. Dużo wskazuje na to, że w lipcu będziemy świadkami kolejnych cracków uderzających w Denuvo.

Zobaczymy jak sytuacja rozwinie się w następnych tygodniach. Dla Denuvo najlepszym chyba rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby wprowadzenie na rynek kolejnej wersji zabezpieczenia. Prócz plotek nic na razie jednak na to nie wskazuje. Przedstawiciele firmy nabrali wody w usta i nie komentują bieżącej sytuacji.

Źródło: redditTagi: denuvo, Fernbus Simulator, FIFA 17, Ghost Recon Wildlands, Handball 17, Just Dance, Unravel,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz