Syberia to kultowa gra przygodowa która miała swoją premierę w 2002 roku. Gra przyciągnęła do siebie wielu graczy niesamowitym klimatem i oryginalną oprawą graficzną. Dziś na platformie GOG zadebiutowała jej trzecia część – Syberia 3: The Complete Journey. Z uwagi na to GOG przygotował świetną akcję promocyjną. Pierwszą część Syberii możemy pobrać zupełnie za darmo z tej strony. Jest to niemała gratka dla fanów staroszkolnych przygodówek. Syberia uchodzi w środowisku za jedną najlepszych gier w swoim gatunku. Nawet jak nie jesteś fanem tego gatunku gier to warto jednak dodać Syberię do swojej biblioteki. W końcu to nic nie kosztuje. Trzeba się jednak trochę pośpieszyć. Akcja promocyjna zakończy się o godzinie 19:00 w sobotę 11 listopada.

Gra opowiada historię nowojorskiej prawniczki Kate Walker która przybywa do Europy w celu sfinalizowania sprzedaży pewnej fabryki zabawek. Walker nie spodziewa się jednak, że sytuacja jaką zastanie na miejscu zmusi ją do pełnej niezwykłych przygód podróży po Europie aż do dalekiej Syberii.

Gra powstała w studiu Microids i była współtworzona przez słynnego twórcę komiksów Benoîta Sokala. To dzięki niemu Syberia charakteryzuje się niezwykłym, wręcz magicznym klimatem, a także wciągającą fabułą. Warto dodać, że Syberia była bardzo dobrze przyjęta przez recenzentów oraz samych graczy. Portal Metacritic przyznał grze 82 punkty Metascore.

To nie koniec promocji jakie znajdziemy na platformie GOG. Obecnie w serwisie trwa święto polskich gier. W ramach promocji dostępnych jest aż 50 polskich tytułów nawet do 90% taniej.

Między innymi możemy nabyć wszystkie części Wiedźmina po obniżonej cenie. Dziki Gon w wersji GOTY kosztuje jedynie 59.99 zł. Wiedźmin 2 Zabójcy Królów w edycji rozszerzonej został wyceniony na 6,09 zł, a pierwsza część trylogii na jedyne 4,59 zł. Jak widać można złapać naprawdę dobre okazje cenowe na popularne tytuły. Nie ma sensu wymieniać ich wszystkich. Pełną listę gier objętych promocja można znaleźć pod tym adresem.

Na koniec warto dodać, że promocja trwa do niedzieli, 12 listopada do godziny 23:59.

Źródło: GOGTagi: GOG, Promocja, Syberia,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz