W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wodoodporne telefony na rynku japońskim, Kyocera wypuściła w marcu 2017 roku nowy model telefonu będącego kontynuacją trendu zapoczątkowanego przez model DIGNO Rafre, którego premiera miała miejsce w grudniu 2015 roku.

Telefon jest całkowicie odporny na mycie przy użyciu mydła do rąk i żelów do ciała oraz gorącą wodę. Został wyposażony w ekran dotykowy, który umożliwia użytkowanie go nawet gdy jest mokry, bądź gdy użytkownik ma założone rękawiczki. Dodatkowo został wyposażony w specjalną aplikację wspomagająca gotowanie, pozwalającą na przewijanie przepisów, ustawianie licznika czasu gotowania czy odbieranie przychodzących rozmów bez konieczności dotykania urządzenia – tylko za pomocą gestów wykonywanych rękoma. Dzięki temu można korzystać z telefonu nawet gdy nasze ręce ubrudziły się ugniatanym ciastem, lepionymi pierogami czy patroszoną rybą.

Telefon został wyposażony w aparat 13-megapixeli obsługiwany przez silnik AINOS służący do przetwarzania obrazu, który umożliwia wykonywanie zdjęć przy małym natężeniu oświetlenia oraz detekcję fazy AF (szybkie ustawianie ostrości) oraz system Auto HDR umożliwiający automatyczne wykonywanie przejrzystych zdjęć.

Dodatkowo ten model wyposażono w wysokowydajną baterię 3,000 mAh.

Ten innowacyjny produkt jest jak na razie w sprzedaży jedynie w Japonii (niestety). Dostępny w trzech kolorach: bladoróżowym, białym oraz jasnoniebieskim, z ceną w przeliczeniu na złotówki w okolicy 2 tysięcy złotych. Ponadto jak na razie nie jest planowane wprowadzenie go do sprzedaży poza Japonią (a szkoda).

Specyfikacja

Wielkość (szer./wys./grub.): 71 x 142 x 10,4 mm

Waga: 158 g

Bateria: 3,000 mAh

Czas ładowania: nie podano

Czas nieprzerwanych rozmów/ nieprzerwanego czuwania: nie podano

System operacyjny: Android 7.0 Nougat

Pamięć wewnętrzna: 2 GB RAM, 16 GB ROM

Pamięć zewnętrzna: karta microSDXC do 200 GB

Komunikacja: 4G LTE / WiMAX2+

Maksymalna szybkość przesyłania danych: odbiór – 150 Mbps, wysyłanie – 25Mbps

Aparat główny: CMOS 13-megapixeli

Aparat przedni: CMOS 5-megapixeli

Łącza zewnętrzne: WiFi: IEEE802.11a/b/g/n/Ac, Bluetooth ver. 4.2, łącze słuchawkowe stereo

Akcesoria dodatkowe: kabel TV – Kyocera 04, narzędzie do wyjmowania kart ICDodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz