Microsoft zaprezentował na otwarciu targów Gamescom w Kolonii szereg nowych urządzeń, a w tym dwie edycje limitowane konsoli Xbox One S.

Pierwsza z nich z pewnością ucieszy zapalonych graczy Minecrafta. Xbox One S Minecraft zdecydowanie wyróżnia się swoim designem. Obudowa została pomalowana w charakterystyczne zielone i brązowe kwadraty które w całości tworzą tzw. „Blok Trawy” czyli jeden z podstawowych budulców ze świata gry Minecraft. Kontroler w zestawie również posiada specjalnie wykonaną obudowę. Zielony kontroler ma przedstawiać popularnego „Creepera” czyli jednego z potworów występujących w Minecrafcie który jest zarazem główną maskotką całej gry oraz jej znakiem rozpoznawczym. W zestawie z konsolą otrzymamy podstawkę pod konsolę, klucz uprawniający do pobrania pełnej wersji gry oraz kolekcję unikalnych skinów. Xboxa One S w wersji Minecraft będzie można zamawiać w przedsprzedaży już od 3 października. Konsola będzie oferowana w wariancie z dyskiem o pojemności 1 TB.

Warto dodać, że Microsoft postanowił sprzedawać kontrolery Xboxa sygnowane logiem Minecrafta także osobno. W sprzedaży dostępny będzie kontroler z motywem wcześniej wspomnianego „Creepara” oraz różowy kontroler z motywem „Świnki”.

Microsoft zaprezentował jeszcze Xboxa One S firmowanego logiem popularnej gry Shadow of War (Śródziemie: Cień Wojny). Konsola wyposażona jest w dysk o pojemności 500 GB lub 1TB. W zestawie prócz samej konsoli otrzymamy kopię gry Śródziemie: Cień Wojny, kontroler, miesięczny dostęp do usługi Xbox Game Pass oraz dwutygodniowy dostęp do Xbox Live Gold. Trzeba jednak zaznaczyć, że sama konsola jest zwykłym egzemplarzem urządzenia i nie wyróżnia się niczym szczególnym w przeciwieństwie do wcześniej wspomnianej wersji z Minecrafta.

Źródło: rollingstone, microsoftTagi: microsoft, Minecraft, Xbox One S, Xbox One S Minecraft, Xbox One S Shadow of War,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz