Fot. Venturebeat.com

Jak podaje serwis venturebeat.com Motorola spółka zależna od Lenovo wkrótce może wypuścić na rynek nowe budżetowe smartfony. Mowa tu o dwóch modelach dla mniej wymagających użytkowników – Moto C i Moto C Plus.

Moto C ma pojawić się na rynku w dwóch wariantach. W jednym przewidziano obsługę LTE i 16 GB pamięci wewnętrznej. Natomiast w uboższej wersji znajdziemy tylko 8GB a użytkownicy będą musieli się zadowolić Internetem 3G. Obie wersje będą wyposażone w 5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 854x480px oraz czterordzeniowy procesor z rodziny Mediateka. Niestety nie sprecyzowano o którym modelu czy generacji procesorów jest tu mowa. Obie wersje Moto C dostaną 1 GB pamięci RAM, baterię o pojemności 2350 mAh oraz aparaty – tylny 5-megapikselowy oraz przedni 2-megapikselowy. Warto też wspomnieć, że Moto C będzie działać pod kontrolą systemu operacyjnego Android Nougat 7.0.

Moto C Plus także trafi na rynek w dwóch wariantach. Lecz modele będą się różnić tylko pamięcią ram. W pierwszym wariancie będzie to 1GB, w drugim 2GB. Telefon otrzyma 5 calowy ekran ale w porównaniu do Moto C rozdzielczość będzie podbita do HD. Smartfon otrzyma także czterordzeniowego MediaTeka. Pamięć wewnętrzna wyniesie 16GB. Przedni aparat będzie posiadał matrycę 8Mgpix, a tylny 2Mpix. Ponadto bateria będzie mieć pojemność 4000 mAh.

Na koniec warto wspomnieć, że Moto C i Moto C Plus trafią na rynek w różnych wariantach kolorystycznych. Do wyboru będziemy mieć: czarny, biały, złoty oraz czerwony.Tagi: lenovo, moto c, moto c plus, Motorola,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz