Według informacji opublikowanych przez serwis gadgets.ndtv.com – na stronie amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (US FCC) zauważono szczegóły specyfikacji technicznej dotyczącej modelu Moto X4 od Lenovo.

W większości potwierdziły się informacje dotyczące tego modelu podane do publicznej wiadomości przez Evana Blassa jeszcze na początku lipca tego roku.

Smartfon ma mieć wymiary w okolicy 148,35 x 73,4 x 7,99 mm i ważyć 163 gramy. Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1080 x 1920 będzie zabezpieczony przed zarysowaniem przy użyciu technologii Corning Gorilla Glass w wersji 3.0.

Urządzenie ma zostać oparte na układzie Qualcomm Snapdragon 630 z ośmioma rdzeniami ARM Cortex A53 taktowanymi z częstotliwością do 2,2 GHz i procesorem graficznym Adreno 508.

Będzie wyposażone w 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej.

Na tyle telefonu znajdą się dwa aparaty o 12-megapixelowej matrycy, z których pierwszy służyć będzie do wykonywania zdjęć w kolorze, a drugi czarno-białych.

Z przodu znajdziemy aparat do selifików z matrycą o rozdzielczości 16-megapixeli.

Zasilanie będzie zapewniać bateria o pojemności 3000 mAh, a całość powinna działać na Androidzie 7.0 Nougat.

Przewiduje się, że w Europie model ten powinien kosztować w okolicy 350 Euro (ok. 1491 PLN).

Niestety nie znamy nadal daty premiery Moto X4 ale prawdopodobnie zostanie ona podana do publicznej wiadomości jak tylko zakończą się targi IFA w Berlinie i minie cały szum związany z tym wydarzeniem. Fakt certyfikacji smartfona przez FCC wydaje się potwierdzać, że premiera nastąpi i to już całkiem niedługo.

Źródła: gadgets.ndtv.com, fcc.gov; źródła grafiki: venturebeat.comTagi: lenovo, Moto X4, Motorola,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz