Poszczególne urządzenia od znanego w Polsce MyPhone’a często są oferowane wyłącznie w sieci sklepów biedronka. Tak też jest w przypadku MyPhone’a Flip 3 czyli klasycznego urządzenia z klapką które będzie dostępne w biedronkach już od jutra. Od razu trzeba zaznaczyć, że nie jest to urządzenie dla każdego. Jest ono kierowane do określonej grupy odbiorców, a w szczególności osób starszych.

Przyjrzyjmy się co może nam zaoferować  MyPhone Flip 3. Z uwagi na fakt, że nie jest to smartfon, Flip 3 jest kierowany do osób szukających urządzenia do podstawowych zastosowań takich jak rozmowy telefoniczne czy wysyłanie smsów. A w tych z pewnością nowe urządzenie MyPhone’a sobie poradzi.

Flip 3 otrzymał kolorowy  2.4-calowy wyświetlacz oraz fizyczną klawiaturę.  Przyciski klawiatury są duże i czytelne dzięki temu z obsługą telefonu poradzą sobie także seniorzy. Jesłi MyPhone poszedł śladem poprzednich odsłon urządzeń z serii Flip to ikony w menu na pewno będą duże i czytelne. Telefon otrzyma także funkcję latarki, radio, odtwaracz audio, aparat fotograficzny oraz  obsługę kart microSD do 16 GB. Z pewnością jest podstawowy zestaw funkcji który zaspokoi mniej wymagających urzytkowników.

Na zewnętrznej stronie klapki umiejscowiono przycisk SOS. Jest on z pewnością programowalny z poziomu urządzenia i pozwala na natychmiastowe połączenie się z zaprogramowanym wcześniej numerem. Jest to przydatna propozycja dla seniorów oraz osób sprawujących nad nimi opiekę.

Telefon będzie dostępny w ofercie sklepów biedronka od 10.07.2017 do 23.07.2017.  MyPhone Flip 3 będzie oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych. Czerwonej oraz niebieskiej. Cenę urządzenia ustalono na 129 złotych. Wraz z telefonem otrzymamy starter TuBiedronka.

Źródło: Biedronka, Żródło grafik: BiedronkaTagi: Biedronka, Myphone, MyPhone Flip 3,

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "MyPhone Flip 3 – telefon dla seniorów oferowany w biedronce"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
joko
Gość

Telefony z klapką są najlepsze 🙂 wygodne, intuicyjne a do tego stylowe

irma
Gość

fajne kolory, cena jest dobra i do tego bardzo poręczny telefon

roberta
Gość

moja mama zakupiła z sentymentu i przyznam że bardzo ładnie się prezentuje na żywo 🙂

andrea
Gość

no i do tego fajnie, że ma przycisk SOS, a kolory całkiem fajne

wpDiscuz