PokemonGO

W Pokemon GO nadal gra wiele osób. Jak twierdzą twórcy popularnej gry posiada ona 65 milionów użytkowników.

W weekend deweloperzy z Niantic poświęcili trochę czasu, aby podziękować za nagrody jakie otrzymała produkcja oraz podzielili się szczegółami na temat tego, co czeka grę w najbliższej przyszłości.

Wśród najciekawszych funkcji wymienionych przez amerykańskiego dewelopera jest tryb współpracy w trybie wieloosobowym, który już wkrótce może trafić do gry.
Z wiosną wybrani gracze mogą oczekiwać zupełnie nowych doświadczeń w rozgrywkach społecznościowych w Pokemon GO, które dadzą ponoć Trenerom nowe i ekscytujące powody, aby powrócić do gry. Bardzo ciekawe czy tak się stanie. W końcu Pokemon Go posiadała krótko po premierze wręcz niebywałą popularność. Gdyby twórcom udało się ściągnąć do gry chociaż mały procent tych graczy którzy już zaprzestali grania to z pewnością będzie to niemały sukces dla Niantic.

Na razie oczekujmy nowych informacji na temat nowych funkcji wieloosobowych, które firma Niantic zamierza wprowadzić w Pokémon GO, i mamy nadzieję, że zostaną one ujawnione dość szybko.Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz