UMIDIGI to chiński producent smartfonów jeszcze do niedawna znany pod nazwą UMI. Wydaje się, że firma bierze na poważnie obowiązujące trendy na bezramkowe modele smartfonów i przygotowuje model telefonu z ekranem częściowo pozbawioym ramek z rekordowym jak na tę firmę stosunkiem pokrycia powierzchni przodu urządzenia przez wyświetlacz. Tak przynajmniej sugerują ostatnie przecieki w których znalazł się render przedstawiający przód telefonu oraz film prezentujący ekran urządzenia.

Zgodnie z najnowszym przeciekiem UMIDIGI pracuje nad modelem UMIDIGI Z2 będącym następcą debiutujących właśnie w Polsce modeli UMIDIGI Z1 oraz UMIDIGI Z1 Pro. Spoglądając na grafikę oraz na film przedstawiający wyświetlacz telefonu trudno nie zauważyć podobieństwa do flagowego produktu Apple – Iphone’a X.

Co ciekawe, przeciek sugeruje, że wyświetlacz będzie wyposażony we wbudowany skaner linii papilarnych. Jak widać na powyższej grafice nowy smartfon ma też posiadać podwójną kamerę przednią.

 

Niestety to chyba wszystko co można napisać o nadchodzącym urządzeniu. Warto wspomnieć, że filmy prezentujące wyświetlacz telefonu wyglądają dość wiarygodnie. Jak sugeruje serwis Android Headlines, UMIDIGI Z2 jest prawdopodobnie we wczesnej fazie projektu więc na kolejne porcje informacji o tym telefonie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

[AKTUALIZACJA] Kolejne przecieki sugerują, że telefon będzie wyposażony w baterię o pojemności 7000 mAh. Co ciekawe, tak potężny akumulator nie wpłynie znacząco na gabaryty urządzenia. Zgodnie z najnowszymi informacjami telefon ma posiadać jedynie 7mm grubości.

Źródło: Android HeadlinesTagi: Iphone X, UMI, UMIDIGI, UMIDIGI Z2,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz