Nokia planuje wielki powrót swojego starego hitu w nowej odsłonie. Kluczowe poza sentymentem mają okazać się: nawet miesiąc działania w stanie spoczynku na jednym ładowaniu baterii oraz klasyczna wersja gry Snake. Czy to wystarczy?

Telefon ma mieć wymiary 115,6 x 51 x 12,8 mm i posiadać wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala z rozdzielczością 240 x 320 pixeli. Pamięć wewnętrzna telefonu to 16 MB z dodatkowym slotem microSD na karty o pojemności do 32GB. Aparat 2-megapixelowy z fleszem LED. Wyposażona w baterię litowo-jonową o pojemności 1200 mAh.  Telefon ma być dostępny w czterech kolorach: czerwonym, ciemnoniebieskim, żółtym i szarym.

Ostatnie doniesienia przewidują wprowadzenie telefonu do sprzedaży w maju lub w czerwcu – jednak nadal nie wiadomo gdzie najpierw można będzie go nabyć. Producent wypowiada się w tym temacie dość enigmatycznie i choć kilka dni temu ogłosił, że rozpoczęto wysyłkę nowych telefonów do miejsc dystrybucji nie chce podać dokąd. Ma to najprawdopodobniej pomóc w prowadzeniu gry na uczuciach potencjalnych nabywców trawionych sentymentem do kultowego modelu Nokii.Tagi: Nokia 3310 (2017),

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz