Potwierdził się ostatni przeciek od Evana Blassa w którym to słynny lekaster przedstawił rendery nowego flagowaca od HMD Global. Najpierw Nokia sama potwierdziła wygląd urządzenia publikując jego render na swojej stronie. Grafika jednak szybko znikła z sieci. Do dziś nie wiadomo czy czy grafika trafiła do sieci omyłkowo, czy był to celowy zabieg producenta mający na celu podgrzanie atmosfery przed premierą. Grafikę ze strony producenta możecie obejrzeć poniżej.

Do sieci wyciekły również zdjęcia nowego flagowca Nokii. W serwisie Baidu ktoś opublikował zdjęcia Nokii 8 w kolorze miedzianozłotym która najprawdopodbniej dopiero co zeszła z linii produkcyjnej. Jak widzimy na poniższych zdjęciach wygląd urządzenia zgadza się ze wcześniejszymi przeciekami. Co ciekawe brakuje tutaj jednak loga firmy Zeiss mającej odpowiadać za aparat w telefonie. Może to sugerować, że na zdjęciach widnieje prototyp nowego urządzenia. Ze zdjęć możemy wyczytać jeszcze, że Nokia 8 otrzyma złącze USB typu C oraz gniazdo słuchawkowe na górze obudowy.

Nokia 8 według plotek ma zostać oficjalnie zaprezentowana w przyszłym tygodniu. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji telefon ma otrzymać 5,3-calowy ekran o rozdzielczości QHD, ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 835 z układem graficznym Adreno 540, 4 lub 6 GB pamięci RAM oraz dwa aparaty o rozdzielczości 13 Mpix.

Wszystkie zdjęcia z ostatniego przecieku znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: BaiduTagi: Nokia, Nokia 8, Nokia 8 wygląd, Nokia 8 zdjęcia,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz