Nowy smartfon od firmy Asus otrzymał certyfikat wydany przez chiński urząd certyfikacji TENAA. Nazwa jaka widnieje na stronie urzędu to ASUS_X015D. Na razie nie znamy jednak nazwy rynkowej. Mając jednak na uwadzę to, że w dość krótkim czasie od uzyskania certyfikatu pojawiają się często przecieki to jest szansa, że wkrótce poznamy oficjalną nazwę tego urządzenia. Serwis Theandroidsoul.com sugeruje, że będzie to Asus Zenfone Go 2. My wstrzymamy się jednak z wydawaniem ostatecznych opini na ten temat i poczekamy na oficjalną prezentację od Asusa która za pewne odbędzie się w najbliższym czasie.

Smartfon ma posiadać osmiordzeniowy procesor o częstotliwości 1,5 GHz. Całkiem prawdopodobne, że będzie to jakiś układ z rodziny MediaTeka. Telefon jest wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 × 720 pikseli. Pamięć RAM to 3 GB oraz 4 GB w zależności od wariantu, a pamięć wewnętrzna jaką otrzyma nowe urządzenie to 32 GB i 64 GB także w zależności od wersji.

Telefon wyposażony jest w podwójną tylną kamerę o rozdzielczości 13MP oraz przedni aparat fotograficzny o rozdzielczości 5MP. Wymiary urządzenia to 154,5 x 76,6 x 8,85 mm. Telefon waży 175 gramów. System operacyjny jaki tu zastosowano to Androidem 7.0 Nougat. Najbardziej jednak zaskakuje pojemność baterii bo ta ma mieć aż 4850 mAh. Na koniec warto wspomnieć, że telefon posiada także czytnik linii papilarnych.

Źródło: TENAA

Zdjęcie pochodzi ze strony TENAATagi: Asus, Zenfone Go 2,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz