oneplus-3t

Premiera OnePlus 5 odbędzie się już tego lata. Za sprawą kilku nieoficjalnych przecieków wiemy, że flagowiec od OnePlus będzie bardzo potężnym urządzeniem, a to dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 835. Wiemy też, że tylna kamera zostanie wykonaną we współpracy z firmą DxO, a skaner linii papilarnych z znajdzie się zapewne przodu urządzenia. Wbrew trendom OnePlus 5 najprawdopodobniej będzie posiadał gniazdo słuchawkowe.

Teraz, dzięki prezesowi a zarazem współzałożycielowi firmy OnePlus – Peteowi Lau, znamy jeszcze jeden szczegół na temat OnePlus 5. Pete Lau sugeruje, że OnePlus jest najcieńszym flagowym telefonem. Nie jest jasne, czy mówi o wszystkich flagowych urządzeniach na rynku, czy tylko o flagowcach OnePlus.

Jeśli okazałoby się, że telefon faktycznie będzie najcieńszy spośród wszystkich dostępnych na rynku flagowców to z pewnością będziemy mieli do czynienia z wyjątkowym urządzeniem. Wiele użytkowników smartfonów bardzo ceni sobie niewielką grubość urządzenia i wymienia taką właściwość jako olbrzymią zaletę.

Oczywiście, dopóki nie znamy wymiarów telefonu, naprawdę ciężko cokolwiek więcej powiedzieć na ten temat. W tej chwili nie da się porównać OnePLus 5 z innymi urządzeniami więc musimy poczekać na oficjalną specyfikację urządzenia.

Źródło: phonearena

Grafika przedstawia OnePlus 3T i pochodzi ze strony producentaTagi: OnePlus, OnePlus 5,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz