O nadchodzącej premierze Oneplus 5 pisaliśmy już tutaj. W sieci co jakiś czas pojawiają się kolejne informacje o nowym flagowcu. Dzisiaj został został opublikowany kolejny render urządzenia, a także telefon pojawił się w bazie Antutu dlatego postanowiliśmy o tym napisać. Wspomniana grafika sugeruje, na poziomy układ tylenj podwójnej kamery. Ponadto możemy wywnioskować z opublikowanej grafiki, że skaner linii papilarnych znajdzie się z przodu urządzenia w przycisku home pod ekranem.

OnePlus 5 został wymieniony na stronie benchmarku AnTuTu, która ujawnia tę samą specyfikację, która krążyła w sieci już od dłuższego czasu. Smartfon ma mieć wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 1920 . Za wydajność urządzenia będzie odpowiadał układ Snapdragon 835, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor i procesor graficzny Adreno 540. Na pokładzie znajdziemy także 6 GB pamięci RAM wraz z 64 GB pamięci wewnętrznej. Mała ilość pamięci wewnętrznej jak na urządzenie tej klasy może prowadzić do przekonania, że ​​może także istnieć wersja o większej pojemności pamięci wewnętrznej w połączeniu z na przykład z 8 GB pamięci RAM. Są to jednak domysły.

OnePlus 5 Antutu

Aparat fotograficzny zarówno przedni jak i tylny będą mieć matrycę o 16MP. Na stronie AnTuTu możemy również zauważyć, że telefon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1. Telefon zdobył 176 000 punktów w AnTuTu, co stanowi bardzo wysoki wynik i stawia go na równi z takimi modelami jak Apple iPhone 7 i Apple iPhone 7 Plus. Te ostatnie znalesły się wśród najlepszych telefonów w rankingu AnTuTu w drugiej połowie ubiegłego roku.

Na koniec warto dodać, że to tylko przecieki a nie oficjalne informacje dlatego powinniśmy traktować powyższe informacje w formie ciekawostki.

Źródło: AndroidPure

Grafiki pochodzą ze strony AndroidPure.comTagi: AnTuTu, OnePlus 5,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz