opera max

Opera Max, potężna aplikacja do zarządzania danymi na urządzeniach z systemem Android, właśnie otrzymała istotną aktualizację. Nowa wersja aplikacji charakteryzuje się nie tylko odświeżonym wyglądem, ale przede wszystkim oferuje zamiennik aplikacji Facebooka który pozwoli na znaczną oszczędność transferu danych.

Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą w aplikacji jest nowy design, który został zaprojektowany tak, aby Opera Max był łatwiejsza w użyciu. Twórcy dodali też samouczek, który pojawia się po pierwszym uruchomieniu aplikacji.

Samouczek oferuje przydatne porady w formie kart. Nowa wersja Opery Max pokazuje także listę aplikacji wraz z wykorzystanym transferem. Co więcej, nowa wersja aplikacji dostarcza użytkownikom również  spersonalizowane porady w jaki sposób mogą zredukować wykorzystanie transferu.

Dodano też kilka poprawek zabezpieczeń. Od teraz Opera Max będzie nam zgłaszać wszelkie zewnętrzne zagrożenia.

Jednak największą niespodzianką wśród nowych funkcji jest zamiennik aplikacji Facebook. W końcu aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie pożera duże ilości transferu bo jest jedną z najpopularniejszych oraz jedną z najczęściej używanych aplikacji na telefonach. Od teraz użytkownicy Opery Max będą mogli korzystać ze wszystkich funkcji Facebooka, oszczędzając nawet do 50% transferu dancyh.Tagi: Facebook, Opera, Opera Max, Opera Max 3.0,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz