PokemonGO

Minął już prawie rok od premiery Pokemon Go. Po swoim debiucie gra osiągnęła olbrzymi sukces i zdobyła popularność na całym świcie. Jednak pojawiają się głosy, że gra po jakimś czasie po prostu się nudzi. Dlatego producent gry – Niantic musi sobie jakoś poradzić z tym problemem. Receptą na to mogą być częste aktualizacje gry wprowadzające do niej nową, różnorodną zawartość.

Niedawno pracownik Niantic – Mathieu de Fayet zdradził pomysły jakie producent chce zrealizować na dalsze zainteresowanie graczy produkcją. Stwierdził on, że największa siła jest w interakcjach społecznościowych trenerów Pokemon Go i dlatego są planowane przynajmniej dwie istotne modyfikacje. Potwierdziło się wprowadzenie do gry legendarnych pokemonów które były zapowiadane już w momencie premiery gry. Legendarne pokemony będzie można złapać tylko w określonym czasie podczas trwania specjalnego eventu. Drugim istotnym ulepszeniem ma być wprowadzenie systemu walk PvP.

Niewątpliwie zapowiedź producenta jest wsłuchaniem się w głosy graczy. Już od dłuższego czasu toczy się dyskusja na temat wprowadzenia systemu walk PvP do Pokemon Go i teraz możemy być już pewni, że gra otrzyma ten system. Niestety nie podano konkretnej daty aktualizacji gry ale zaznaczono, że wspomniane wcześniej nowości trafią do gry już tego lata.

Źródło: InternetTagi: Niantic, Pokemon Go,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz