jelly smartfon

Jelly ma być najmniejszym smartfonem na rynku z łącznością 4G. Nie tak dawno ruszyła kampania na Kickstarterze mająca ufundować to bardzo ciekawe urządzenie. Okazało się, że użytkownicy Kickstartera wpłacili wymaganą kwotę w kilka chwil. Pokazuje to, że jest zapotrzebowanie na tego typu urządzenia. Jeśli więc nie podążasz za wszechobecną modą lub po prostu potrzebujesz miniaturowego smartfona to „Żelek” może Cię zaciekawić. Prócz minimalnych gabarytów smartfon oferuje całkiem dobrą specyfikację jak na swój rozmiar.

Urządzenie ma wymiary 92,3 x 43 x 13,3 milimetrów. Ekran zajmuje powierzchnię jedynie 2,45 cali. Pomimo swoich rozmiarów Jelly ma być w pełni funkcjonalnym urządzeniem. Na jego pokładzie znajdziemy dwa aparaty(8 Mpix  oraz 2 Mpix), czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.1 GHz, Bluetooth 4.0, Wi-Fi oraz LTE. Telefon obsłuży dwie karty SIM. Na pokładzie znajdziemy także moduł GPS oraz akumulator o pojemności 950 mAh. Telefon będzie oferowany w dwóch wersjach. Jedna z 1GB ramu oraz 8GB pamięci wewnętrznej. Druga oznaczona jako wersja Pro z 2GB ramu oraz 16GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie będzie działać pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 7.0 Nougat.

Jak na swoje wymiary specyfikacja wydaje się być zaskakująco dobra. Pierwsze egzemplarze trafią do fundatorów z Kickstartera już sierpniu 2017.

 Tagi: Jelly, Kickstarter,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz