Niejednokrotnie duzi producenci wypuszczali na rynek limitowane edycje swoich urządzeń. Nie tak dawno pisaliśmy o Samsungu Galaxy S8 w edycji „Piraci z Karaibów”. Był też smartfon od Pepsi a dokładniej Pepsi P1. Teraz przyszła pora na KFC. Jedna z największych sieci barów szybkiej obsługi przygotowała swój własny telefon wraz z chińskim Huawei. Telefon został stworzony specjalnie na okazję 30-lecia działalności KFC w Chinach. Co ciekawe Huawei w tym roku także świętuje swoje 30-lecie.

W przypadku smartfona od Pepsi mieliśmy do czynienia z unikalnym urządzeniem, KFC poszedł jednak inną drogą.  Jubileuszowy telefon to tak naprawdę Huawei Enjoy 7 który nie dawno miał swoją premierę.

Smartfon od KFC oraz Huawei nosi nazwę KFC Huawei 7 Plus i jest po prostu limitowaną edycją istniejącego już urządzenia od Huawei. Urządzenie otrzymało tylny panel w kolorze czerwonym na którym znajdziemy logo Huawei oraz podobiznę Harlanda Sandersa – znanego klientom KFC jako pułkownik Sanders. Czerwony kolor urządzenia wybrano oczywiście nie przypadkowo. Ma on nawiązywać do koloru słynnej marki.

To tyle jeśli chodzi o wygląd. Warto wspomnieć, że KFC Huawei 7 Plus ma taką samą specyfikację techniczną jak Huawei Enjoy 7. Telefon wyposażono w  pięciocalowy ekran o rozdzielczości HD ze szkłem 2,5D oraz czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425. Urządzenie posiada najprawdopodobniej 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci na system i pliki użytkownika. Wyposażenie uzupełniają aparaty o rozdzielczościach 13 Mpix oraz 5 Mpix.  Jubileuszowy  KFC Huawei 7 Plus jest zatem reprezentantem tzw. średniej klasy urządzeń ale nie o parametry techniczne przecież tutaj chodzi. Produkt kierowany jest do największych fanów KFC. Warto zwrócić uwagę, że KFC w Azji cieszy się szczególnie dużą popularnością.

Urządzenie ma wgrane tapety oraz tematy ekranowe związane z KFC. Smartfon ma także zainstalowaną aplikację dzięki której możemy zamawiać swoje ulubione jedzenie. Telefon powstał w ilości zaledwie 5000 sztuk więc biorąc pod uwagę popularność KFC w Chinach zapewne sprzeda się w mgnieniu oka.

Źródło: kfc.world.tmall.comTagi: fastfood, Huawei Enjoy 7, KFC, KFC Huawei 7 Plus,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz