moto z 2play

Za sprawą serwisu Technobuffalo możemy zobaczyć jak będzie wyglądał Moto Z2 Play. Według serwisu odpowiedzialnego za przeciek reneder ma przedstawiać ostateczny wygląd nowego urządzenia od Lenovo. W porównaniu do poprzednika możemy zauważyć kilka istotnych różnic. Według naszej redakcji Lenovo idzie dobrą drogą ponieważ nowszy model charakteryzuje się ciekawszą stylizacją choć należy zaznaczyć, że zmian na pierwszy rzut oka jest niewiele.

Od razu widać, że czytnik linii papilarnych został odrobinę zmieniony.  W nowszym modelu jest on trochę wydłużony oraz jego rogi zostały nieco zaokrąglone. Ze zmian na przodzie urządzenia możemy się także dopatrzeć, że zmieniono diodę doświetlającą LED. Prawdopodobnie będzie ona podwójna i dwukolorowa. Tylny panel jest wykonany z metalu i jest ciemniejszy w porównaniu do poprzednika. Mam tu na myśli oczywiście jasną wersję urządzenia. Dioda doświetlającą LED przy tylnej kamerce również została zaprojektowana od nowa. Tutaj też możemy oczekiwać podwójnej i dwukolorowej lampy. Obudowa urządzenia wydaje się bardziej smuklejsza w porównaniu do „jedynki”. Może się to jednak odbić na pojemności baterii. Niestety nie poznaliśmy jeszcze specyfikacji nowego telefonu od Lenovo. Według różnych przecieków i analiz bazujących na poprzednim modelu z tej serii możemy się spodziewać 5,5 calowego ekranu wykonanego w technologii Super AMOLED o rozdzielczości FullHD. Za wydajność smartfona ma odpowiadać Qualcomm Snapdragon 626. Tylny aparat ma być lepszy od poprzednika, a jego matryca ma wynieść 12 Mpix. Prawdopodobnie ilość pamięci RAM zostanie podbita do 4GB.

Osoby spostrzegawcze na pewno zauważyły, że na powyższym renderze widnieje data 8 czerwca. Być może jest to wskazówka informująca nas kiedy odbędzie się premiera nowego urządzenia Lenovo.Tagi: lenovo, Moto Z2 Play, Motorola,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz