Chociaż Samsung Galaxy Note 8 jest od niedawna opisywany jako pierwszy telefon firmy Samsung wyposażony w podwójnegy aparat fotograficzny, nowe przecieki sugerują, że model Galaxy C10 może być pierwszym smartfonem od koreańskiego giganta z podwójną kamerą. Na światło dzienne wyciekły właśnie obrazy przedstawiające Samsunga Galaxy C10 z podwójną kamerą tylną w konfiguracji pionowej.

Wsspomniany obraz modelu Galaxy C10, opublikowany w serwisie Weibo, sugeruje, że smartfon zostanie udostępniony w wersji kolorystycznej Rose. Z renderu możemy wywnioskować, że przycisk zasilania wydaje się być umieszczony po prawej stronie urządzenia. Ponadto Samsung Galaxy C10 będzie posiadał podwójną diodę LED, usytuowaną pomiędzy dwoma tylnymi kamerami z tyłu urządzenia. Ponieważ nie było żadnych wcześniejszych wycieków dotyczących tego telefonu, musimy poczekać na oficjalne informacje od producenta, aby napisać coś więcej o nowej konstrukcji.

Ponadto inny niedawny wyciek sugeruje, że Samsung Galaxy Note 8 będzie posiadał ekran o przekątnej 6,3 cala i będzie wyposażony w podwójną kamerę tylną. Który z tych telefonów będzie pierwszym telefonem od Samsunga z podwójną kamerą? By to rozstrzygnąć należy poczekać na premiery urządzeń. Na razie nie ma informacji króry z powyższych modeli trafi pierwszy na rynek.

Obraz pochodzi z seriwsu Android Headlines.Tagi: Samsung, Samsung Galaxy C10, Samsung Galaxy Note 8,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz