samsung galaxy s8 różowy

Dzisiaj pisaliśmy już o „pirackiej” wersji Samsunga  Galaxy S8. To nie jedyna niespodzianka jaką przygotował dla nas producent w kwestii Galaxy S8. Okazuje się, że Samsung przygotował specjalną wersję kolorystyczną swojego flagowca. Najbardziej zadowolone z tego wydania Galaxy S8 będą z pewnością kobiety gdyż smartfon będzie oferowany w kolorze różowym.

Samsung stara się na pewno uatrakcyjnić swoją ofertę wzbogacając ją o kolene wersje kolorystyczne oraz edycje limitowane. Według plotek edycja „Rose Gold” czyli ta ze zdjęcia ma dotyczyć Samsunga Galaxy S8+ czyli tej większej odmiany popularnego flagowca. Może się to  wydawać trochę dziwne gdyż kobiety raczej gustują w smartfonach o kompaktowych rozmiarach. Pamiętajmy, że to tylko plotki. Być może obie wersje flagowca dostaną różowe warianty kolorystyczne.

Na tę chwile nie znamy daty wprowadzenia nowej wersji kolorystycznej Samsunga Galaxy S8 na rynek. W ogóle informacje na temat różowej wersji telefonu są na razie szczątkowe. Dobrze, że mamy chociaż jego zdjęcie. Poczekajmy więc jeszcze trochę. Za jakiś czas z pewnością Samsung podzieli się z nami oficjalnymi informacjami na ten temat.

Źródło: priceraja

Grafika pochodzi z priceraja.comTagi: Samsung, Samsung Galaxy S8,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz