Samsung galaxy

Samsung Galaxy S9 może zadebiutować znacznie wcześniej niż wszyscy się spodziewają. Serwis The Investor informuje, że premiera nowego flagowca od Samsunga może nadejść już w styczniu 2018 roku.

Według źródła dostawa ekranów OLED do nowego flagowca ma się rozpocząć niezwykle wcześnie bo już w listopadzie 2017. Jak pamiętamy ekrany do Samsunga Galaxy S8 były dostarczane od stycznia 2017, a premiera obecnego flagowca odbyła się w marcu tego roku. Niewątpliwie tak szybkie zapotrzebowanie na ekrany dla Samsunga Galaxy S9 jest zastanawiające i można wyciągnąć z tego wniosek, że Samsung planuje premierę swojego flagowca już na początku przyszłego roku.

Ekrany są zwykle dostarczane wcześniej niż pozostałe podzespoły. Jeśli powyższe informacje są prawdziwe i Samsungowi uda się wyprodukować urządzenie w takim samym czasie ile zajęła produkcja Galaxy S8 to premiery nowego urządzenia możemy się spodziewać na początku roku. Telefon mógłby trafić na półki sklepowe już w lutym 2018.

Przewiduje się, że szybsza premiera może być spowodowana wprowadzeniem na rynek Iphona 8. Po debiucie flagowca od Apple, koreański gigant będzie chciał utrzymać sprzedaż swoich flagowych produktów na wysokim poziomie.

Źródło: The InvestorTagi: Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Premiera,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz