Start Trek to seria popularnych seriali science fiction która istnieje już od 1966. Po latach nieobecności na małym ekranie, nowy serial z tego uniwersum czyli Star Tek: Discovery zadebiutuje już we wrześnieu. Pomysłodawcami nowej serii są znani fanom Star Treka – Alex Kurtzman oraz Bryan Fuller. Odtwórczynią głównej roli została znana z serialu The Walking Dead aktorka Sonequa Martin-Green.

Fabuła nowego serialu Netflixa rozgrywa się na 10 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w oryginalnej serii z 1966 roku i opowiada o przygodach załogi tytułowego statku Discovery.

Im bliżej premiery tym Netflix częściej serwuje nam nowe materiały na temat serialu. Dzisiaj na Comic-Conie w San Diego został zaprezentowany nowy zwiastun(patrz powyżej). Jego ocenę pozostawiam Wam, ale muszę przyznać, że osobiście mi się podoba.

W ostatnich latach gatunek science fiction trochę stracił na popularności. Podejrzewam, że jednym z czynników mających wpływ na taki stan rzeczy była bardzo przeciętna jakość produkcji poszczególnych seriali i filmów. Nie spodziewam się, że Star Trek Discovery stanie się fenomenem w swoim gatunku tak jak np. „Gra o Tron” ale mam cichą nadzieję, że będzie to przynajmniej dobry serial utrzymujący poziom choćby takiego „The Expanse”.

Źródło: hollywoodreporter, netflixTagi: SDCC 2017, Star trek, Star Trek: Discovery, Star Trek: Discovery zwiastun,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz