Niewątpliwie jesteśmy obecnie świadkami ciekawej rywalizacji. Coraz więcej producentów smartfonów decyduje się na wydanie swojego „bezramkowca”. Chyba nikt już nie ma wątpliwości w jakim kierunku będą podążały obecne trendy w projektowaniu telefonów. Wojna na jak najmniejsze ramki trwa. W tym roku byliśmy świadkami premier takich smartfonów jak Essential Phone czy Iphone X. Xiaomi Mi MIX 2 według niektórych osób ociera się już o ideał współczesnego smartfona jeśli chodzi o wygląd.

Okazuje się, że do tego szaleńczego wyścigu na bezramkowe telefony wkrótce może przystąpić ZTE ze swoją marką Nubia. W serwisie news.mydrivers.com pojawił się render mający przedstawiać telefon o nazwie Nubia NX595J. Choć to nieoficjalny przeciek to warto o tym wspomnieć chociażby z jednego względu. Telefon ma mieć największy jak dotąd procentowy wynik w pokryciu przedniego panelu przez ekran. Jeśli powyższa grafika prezentuje prawdziwy telefon to już niedługo możemy być świadkami premiery kolejnego przełomowego urządzenia. Trzeba przyznać, że powyższy render robi wrażenie. Ekran pokrywa prawie cały przedni panel urządzenia i aż dziw bierze, że producentowi udało się tam jeszcze zmieścić aparat, głośnik oraz czujniki.

Według źródła przecieku górna oraz dolna ramka mają jedynie 3mm wysokości. Boczne ramki są niezauważalne. Z tyłu urządzenia znalazło się miejsce dla czytnika linii papilarnych oraz dwóch obiektywów rozdzielonych przez podwójną diodę doświetlającą. Ponadto wyświetlacz telefonu ma mieć przekątną wynoszącą 5.73 cala, a ramka boczna ma być wykonana z aluminum.

Niestety na chwilę obecną nie znajdziemy więcej informacji o tym urządzeniu. Należy brać pod uwagę, że grafika jest nieprawdziwa. Powyższy render jest słabej jakości i nosi znamiona nieudolnej ingerencji. Poza tym tapeta na urządzeniu do złudzenia przypomina tę z oficjalnych renderów prasowych Xiaomi MI MIX 2 i wydaje się być nienaturalnie rozciągnięta. Może to świadczyć o podróbce lub próbie ukrycia prawdziwej tapety. Newsa zdecydowaliśmy się jednak opublikować w ramach ciekawostki, ze względu na to, że serwis gsmarena.com również to zrobił, a uchodzi on w środowisku za wartościowe źródło informacji.

Źródła: gsmarena.com , news.mydrivers.comTagi: Nubia NX595J, telefon bez ramek, ZTE,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz