Według najnowszych doniesień firma Ulefone pracuje nad nowym smartfonem który bez problemu powinien wytrzymać kilka dni na jednym ładowaniu. Chiński producent znany jest m.in. z serii smartfonów Power wyróżniających się bardzo pojemnymi akumulatorami. Ostatni telefon z tej serii – Ulefone Power 2 wyróżnia się akumulatorem o pojemności 6050 mAh. A co powiedzie na smartfon z baterią o pojemności 13000 mAh ?

Wszystko wskazuje na to, że taki telefon faktycznie powstaje. Premiera tego urządzenia będzie z pewnością wydarzeniem bez precedensu. Nie przypominam sobie aby ktoś wcześniej wypuścił na rynek smartfon z tak pojemna baterią. Oczywiście są na rynku smartfony z bardzo pojemnymi akumulatorami np. K10000 Pro, ale to co chce zrobić Ulefone po prostu nie mieści się w głowie. Ulefone Power Max, bo tak ma się nazywać telefon nad którym pracuje Chiński producent, będzie mógł śmiało konkurować z laptopami jeśli chodzi o pojemność baterii. W tej konkurencji nowe dzieło Ulefone zostawia w tyle także tablety.

Warto jeszcze napisać, że Ulefone planuje wprowadzić na rynek dwa smartfony o pojemnych bateriach. Prócz Ulefone Power Max wkrótce ma się pojawić także Ulefone Power 3 będący następcą wcześniej wspomnianego Ulefone’a Power 2. Tak jak w przypadku swojego poprzednika dla modelu Power 3 producent przewidział akumulator o pojemności 6050 mAh.

Według informacji na które udało nam się natrafić, oba modele mają zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku. Na chwile obecną nie ma jeszcze informacji na temat cen oraz specyfikacji nachodzących urządzeń. Wkrótce jednak Ulefone powinien uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się z nami czymś więcej.

Źródło: androidheadlinesTagi: 13000 mAh, Ulefone Power 3, Ulefone Power Max,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz