Producent gier Bethesda ogłosił, że dostępna jest już bezpłatna wersja gry karcianej The Elder Scrolls: Legends na tablety z systemem Android. Można ją ściągnąć na platformie Google Play.

Ponadto dostępna jest również nowa wersja na komputery Mac oraz PC (za pośrednictwem serwisu Steam). Niestety nie jest dostępna na smartfony.

Osadzona w kultowym już świecie Elder Scrolls gra ma zapewnić dzięki tzw. trybowi fabularnemu wiele godzin gry zarówno dla graczy preferujących grę indywidualną jak i grupową. Tryb ten umożliwia zdobywanie nowych kart legend, całych talii oraz pakietów. Niektóre karty mogą być rozwijane przez gracza w przypadku użycia do wygranej rozgrywki talli je zawierającej.

Ponadto do gry dodano tzw. tryb wyzwania, który daje możliwość zmierzenia się z przyjaciółmi lub wyzwania nieznajomych graczy online. Tryb ten wprowadza nowy system ogólnoświatowych rozgrywek w formie turniejów, w trakcie których uczestnicy będą mogli powalczyć o miejsce w światowym rankingu, a wygrane będą wiązały się z nagrodami dla najlepszych.

Producent uwzględnił również osoby, które lubią obserwować rozgrywki prowadzone przez innych graczy – dodano  tzw. tryb obserwatora, pozwalający na oglądanie na żywo starcia innych użytkowników zapisanych na liście znajomych.

Źródła: bethesda.net, źródła grafiki: bethesda.netTagi: Android, Bethesda, Google Play, The Elder Scrolls: Legends,

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "The Elder Scrolls: Legends – darmowa karcianka na Androida"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
trackback
Nowy dodatek do The Elder Scrolls: Legends dostępny od 29 czerwca

[…] Na początku czerwca pisaliśmy o karciance Bethesdy dostępnej na tablety z systemem Android (artykuł można przeczytać tutaj). […]

wpDiscuz