Jeśli oglądaliście premierowy odcinek siódmego sezonu Gry o Tron to wiecie zapewne, że Sandor Clegane czyli popularny Ogar zobaczył w ogniu kilka interesujących rzeczy. Wpatrując się w ogień Ogar dostrzegł kroczącą armię umarłych. Poza tym dostrzegł w ogniu prawdopodobne miejsce inwazji armii Nocnego Króla na Westeros. Dokładnie mówił on o miejscu gdzie morze spotyka się murem.

UWAGA! Dalsza część tej wiadomości może zawierać potencjalny spoiler.

Spostrzegawczy fan Gry o Tron znalazł pewne różnice w czołówkach serialu z sezonu szóstego oraz siódmego i podzielił się swoimi spostrzeżeniami w serwisie Reddit. Spójrzcie na poniższą grafikę przedstawiającą wycięte klatki z czołówek dwóch ostatnich sezonów.

Dostrzegacie różnice? Tak. Okazuje się, że nadeszła sroga zima i morze w miejscu gdzie spotyka się z murem zamarzło co dokładnie widać na powyższej grafice. Prawdopodobne jest więc, że armia umarłych spokojnie okrąży mur udając się wprost do północnych krain Westeros.

[Aktualizacja] W najnowszym odcinku (S07E05) morze przy wschodniej strażnicy w momencie gdy kamera oddala się od muru ma normalny błękitny kolor.

Źródło: buzzfeed.com, redditTagi: Gra o Tron,

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Ukryta informacja w czołówce Gry o Tron?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Dawidos
Gość

Teoria ciekawa. Z drugiej strony skoro mur stoi tysiące lat to dziwne, że morze nie zamarzło ani razu wcześniej i nikt z wielkich Lordów Dowódców nie zwrócił uwagi na tą istotną lukę w obronie. Przypadkiem nie stoi tam gdzieś jakaś strażnica?
Jeśli tak, to będziemy pewnie znowu świadkami heroicznej obrony „ostatniego bastionu ludzkości” przez garstkę śmiałków…

DrXP
Gość

Ja tam dzisiaj będę w nocy oglądał i zobaczymy jak będzie! Już odliczam godziny i minuty!!!

Dehzz
Gość

BS. to taka gra świateł, ułamek sekundy później widać to z innego kąta i jest już normalna woda, proszę, screen z E02 http://imgur.com/a/mJHRy

Aleksander Nowakowski
Admin

Dzięki za uwagę. Dzisiaj to sprawdzę w 1 i 2 odcinku nowej serii i jeśli okaże się,że to faktycznie jedynie gra świateł to podeślę to koledze do poprawienia.

wpDiscuz