W Azji zadebiutowały dwa nowe modele od Asusa – Zenfone 4 Selfie oraz Zenfone 4 Selfie Pro. Obydwa smartfony wyróżniają się na tle innych urządzeń zastosowaniem podwójnej kamery przedniej. Nazwa „selfie” wskazuje wyraźnie co jest mocną stroną nowych urządzeń.

Zarówno Zenfone 4 Selfie jak i Zenfone 4 Selfie Pro posiadają ekrany o przekątnej 5,5 cala. Podstawowa wersja urządzenia posiada ekran o rozdzielczości HD, wykonany w technologii IPS. Wyświetlacz w wersji Pro otrzymał ekram AMOLED o rozdzielczości Full HD.

Wersja Pro została wyposażona w mocniejszy procesor w postaci Snapdragona 625. Tańszy wariant telefonu otrzymał układ Snapdragon 430. Każdy z modeli ma 4 GB pamięci RAM oraz  64 GB pamięci wewnętrznej. Obydwie wersje urządzenia pracują na takiej samej baterii o pojemności 3000 mAh. System jaki zaimplementowano w urządzeniach to Android 7.0 Nougat.

 

Tańsza wersja urządzenia może pochwalić się podwójną kamerą przednią o matrycach w rozdzielczości 20 oraz 8 megapikseli. Wersję Pro wyposażono w obiektywy o matrycach 24 i 5 megapikseli. Tylny aparat jest pojedynczy i pozwala na robienie zdjęć w rozdzielczości 16 Mpx.

Cenę tańszej wersji ustalono na 279 USD. Wersja Pro jest o 100 dolarów droższa.

Źródło: fonearenaTagi: Asus, Asus Zenfone 4 Selfie, Asus Zenfone 4 Selfie Premiera, Asus Zenfone 4 Selfie Pro,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz