oneplus-3t

W sieci pojawiły się nowe fotografie które rzekomo zostały wykonane aparatem OnePlus 5. Można spodziewać się, że na odwrocie urządzenia znajdzie się podwójna kamera. OnePlus współpracuje z firmą DxOMark, która ma być odpowiedzialna za dostarczenie aparatów dla nowego flagowca. Pod koniec kwietnia wyciekły do sieci cztery zdjęcia zrobione w Shenzen gdzie OnePlus ma swoją siedzibę. Podobno zostały one zrobione właśnie z OnePlus 5. Zdjęcia te cechowały się rozmazanym tłem. To sugerowałoby, że telefon będzie miał podwójną tylną kamerę dla uzyskania efektu bokeh.

Jednak ostatnie próbki zdjęć ujawniają coś innego. Tym razem jedeno ze zdjęć zawiera czrno-biały obraz. Może to sugerować, że jeden z obiektywów służy do fotografowania monochromatycznego. Huawei P9, wprowadzony na rynek w zeszłym roku, wykorzystuje czujnik monochromatyczny, który w przypadku podwójnej kamery pozwala lepiej wykrywać warunki oświetleniowe, umożliwiając uzyskanie dokładniejszych zdjęć. Zdaje się, że OnePlus może pójść w ślady Huawei i zaprezentuje już niedługo podobne rozwiązanie w swoim flagowcu.

Próbki zdjęć:

http://true-tech.net/wp-content/uploads/2017/06/New-OnePlus-5-Camera-Sample-1-TrueTech.jpg

http://true-tech.net/wp-content/uploads/2017/06/New-OnePlus-5-Camera-Sample-2-TrueTech.jpg

http://true-tech.net/wp-content/uploads/2017/06/New-OnePlus-5-Camera-Sample-3-TrueTech.jpg

Plotki, sugerują, że tylne kamery OnePlus 5 będą miały 16 megapikseli oraz przysłonę f / 1.8. Pamiętajmy, że wszystkie powyższe doniesienia to jeszcze niepotwierdzone informacje.

Źródło: true-tech.netTagi: Huawei P9, OnePlus, OnePlus 5,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz