Nareszcie mamy w miarę sprawdzone informacje o Xiaomi Mi MIX 2. W bazie popularnego benchmarku GeekBench’a pojawił się wpis dotyczący właśnie tego telefonu. Przypomnijmy, że poprzedni model czyli  Xiaomi Mi MIX został dobrze przyjęty przez konsumentów. Głównie za sprawą swojej konstrukcji cechującej się przede wszystkim bardzo dużym ekranem pokrywającym prawię cały przód urządzenia. Wielu osobom spodobał się „bezramkowiec” od Xiaomi i było raczej pewne, że doczekamy się jego następcy. Do tej pory internet obiegło już kilka plotek na temat Mi MIX 2 ale były one bardzo wątpliwej jakości. Dziś możemy już zaprezentować pierwsze w miarę wiarygodne, choć jeszcze nieoficjalne informacje o nowym telefonie.

Spójrzmy zatem na urywek specyfikacji urządzenia do której mamy wgląd dzięki wpisowi na GeekBench. Urządzenie otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 835 na który składa się osiem rdzeni o taktowaniu 1,9 GHz oraz układ graficzny Adreno 540 . Urządzenie otrzyma aż 6 GB RAM i będzie działać na Androidzie 7.1.1 Nougat. To tyle ile można wyczytać z bazy Geekbench’a. Na pewno nie jest to ilość informacji pozwalająca zaspokoić apetyty większości osób które czekają na premierę telefonu. Pamiętajmy jednak, że w większości przypadków to co pojawia się w Geekbenchu jest później potwierdzane oficjalnie. Zatem dostaliśmy dzisiaj w miarę sprawdzone informacje o  Mi MIX 2, a takich wcześniej nie było.

Wszyscy czekamy teraz na najważniejszy przeciek, a mianowicie na pierwsze wiarygodne zdjęcia lub rendery przedstawiające nowego MIXa.

Źródło: GeekBenchTagi: Mi MIX 2, Xiaomi,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz