Według ostatnich przecieków możliwe jest, że jeszcze w tym miesiącu nastąpi premiera nowego, mocnego smartfona od chińskiego producenta – Xiaomi Mi Note 3. Jest to niestety informacja nieoficjalna i możliwe, że będzie to jednak wrzesień (wcześniejsze doniesienia umiejscawiały premierę urządzenia w III kwartale 2017 roku).

Według wcześniejszych plotek Xiaomi Mi Note 3 będzie mocnym smartfonem wyposażonym w wyświetlacz OLED o rozdzielczości 2K (1440 x 2650 pixeli). Inne informacje mówią o wyświetlaczu AMOLED o przekątnej 5,7 cala.

Podobnie jak w przypadku najnowszego oczekiwanego produktu LG V30 smartfon ma zostać zbudowany w oparciu o układ Qualcomm Snapdragon 835.

Według specyfikacji producenta układ ten wykorzystuje procesor (8 rdzeni Kryo 280) taktowany z częstotliwością do 2,45 GHz, procesor graficzny Adreno 540, obsługuje cyfrowe przetwarzanie sygnałów (DSP) w systemie Hexagon 682 oraz posiada modem LTE kategorii 16 (pobieranie danych z prędkością do 1 Gbps).

Telefon ma zostać wyposażony w 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Ma posiadać dwa tylne aparaty z matrycą o rozdzielczości 12-megapixeli (w układzie zbliżonym do tego montowanego w modelu Xiaomi Mi 6) oraz aparat przedni z matrycą 8-megapixeli.

Ponadto prawdopodobnie zostanie w nim zamontowana bateria o pojemności 4000 mAh korzystająca z funkcji szybkiego ładowania w standardzie Quick Charge w wersji 4.0.

Źródła: gadgets.ndtv.com, qualcomm.com, mydrivers.com; źródła grafiki: gadgets.ndtv.com



Tagi: Qualcomm Snapdragon 835, Xiaomi Mi Note 3,

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz