Nie tak dawno pisaliśmy o złamaniu najnowszej wersji Denuvo w grze 2Dark. Wczoraj te same zabezpieczenie oznaczone numerem 4 zostało złamane w grze Syberia 3. To kolejny triumf piratów, ponieważ zabezpieczenie zostało pokonane w rekordowo krótkim czasie. Cracker przedstawiający się jako „SomeRandomAntiDenuvoGuy” potrzebował zaledwie trzech dni na złamanie zabezpieczenia. Poprzedni rekord w łamaniu Denuvo należał do grupy CPY. W ciągu 5 dni od premiery crackerom uległ wcześniej Resident Evil 7.
Przy okazji złamania zabezpieczenia w Syberii 3 dowiedzieliśmy się także o kilku innych przydatnych informacjach. Ciekawe jest to, że złamana wersja gry ponoć uruchamia się o 40 sekund szybciej niż wersja wyposażona w Denuvo. To kolejny argument dla osób uważających, że Denuvo wpływa negatywnie na wydajność gier. Według naszych informacji złamana wersja Syberii 3 była zabezpieczona w niestandardowy sposób. Być może to było przyczyną szybkiego złamania zabezpieczeń. Pojawiły się także informacje, że złamaną wersję gry udało się uruchomić na Linuxie w środowisku WINE.
Na koniec należy dodać, że złamana wersja gry nie jest pozbawiona wad. Piraci narzekają na brak obsługi padów oraz brak możliwości przewijania dialogów.Tagi: cpy, denuvo, Syberia 3,

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Zabezpieczenie antypirackie Denuvo złamane w 3 dni od premiery gry. To nowy rekord. Ofiarą padła Syberia 3"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
MrGear
Gość

Ciekawe jak długo będą się opierać piratom pozostałe gry.

wpDiscuz